#filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاورپوینت درس پنجم عربی پایه هفتم الدَّرْسُ الْخامِسُ (في السّوقِ)                 نوع فایل: power point فرمت فایل: ppt and pptx قابل ویرایش 26 اسلاید   قسمتی از متن پاورپوینت: اسلاید نمایشی عربی هفتم درس پنجم 3 دقیقه مرور کنید کجا رفتی ؟ رفتم به بازار لغات را بخاطر بسپارید 10دقیقه فرصت دارید لغات را معنا کنید أَخَذَ گرفت ، برداشت تُفّاح ،تُفّاحَة سیب اِشتَرَی خرید ذَکَرَ یاد کرد اِشتَرَیتُ خریدم ذَهَبَ رفت اِشتَرَیتَ خریدی«مذکر» ذَهَبتُ رفتم اِشتَرَیتِ خریدی «مونث» ذَهَبتَ رفتی «مذکر» أَصدِقائی دوستانم«مذکر» ذَهَبتِ رفتی «مونث» أَکَلَ خورد رسالَة نامه أَم یا بالا برد ، برداشت کلمه کلمه معنا معنا رَفَعَ لغات را معنا کنید سِروال شلوار قَرَأَ خواند سوق بازار قَرَأتَ خواندی«مذکر» شُکراً جَزیلاً بسیار متشکرم قَرَأتُ خواندم صَدیقاتي دوستانم « مونث» قَمیص پیراهن عَباءَة چادر کانَ ، کانَت بود عَلَم پرچم لا فَرقَ فرقی نیست غَسَلَ شُست کِ -َت ،-ِ تو«مؤنث» فُستان پیراهن نه دوستت کلمه کلمه معنا معنا صَدیقَتُ . دریافت فایل
good   ,معنا ,important ,کلمه ,، ,رفتی ,    ,لغات را ,درس پنجم ,عربی پایه ,پایه هفتم ,هفتم الدَّرْسُ الْخامِسُمنبع

پاورپوینت تعاریف پایه برنامه ريزي شهري

پاورپوینت با موضوع گیاه شناسی

طرح برش پازل-چند طرح برش-فایل کورل

طرح جابر - برگ

پاورپوینت درس بیست و یکم کارگاه کارآفرینی و تولید پایه دهم مدل کسب و کار (قسمت سوم) تعیین کانال توزیع

پاورپوینت درباره مدرن تاکینگ Modern talking

فایل فلش گوشی چینی طرح سامسونگ Galaxy J8+ J8 Plus با اندروید 5.1 با cpu mt6580 با مشخصه پریلودر preloader_best6580_weg_l

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تخفیف ویژه فقط برای امروز خرید و فروش خرما به صورت مستقیم flormar حقایقی درباره ی فلزیاب پیمکس iranjess البرز ياداشت هاي مهندس جوان قیمت کاغذ دیواری باکیفیت گله از من نکن مشعل